Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

radovanelektro

3. ročník Eko-rallye Opavsko sobota 14.9.2019

19 fotek letos v září 8 zobrazení
3. ročník Eko-rallye Opavsko se konal v sobotu 14. září 2019. Měl podptitul "Hledá se Agent MA 021 – Agent s právem nabíjet". Akce byla součástí Dne čisté dopravy v Hradci nad Moravicí, velice vhodná pro rodiny s dětmi.
A také velice dobře připravená. Po úvodním startu z Horního náměstí v Opavě a orientační soutěži v širokém regionu, vygradovala v cílové rovince, kterou bylo okolí vlakového nádraží v Hradci nad Moravicí.
Posloužily nejen zpevněné příjezdové a manipulační plochy a přilehlý parčík, ale rovněž klasická rampa se skladištěm, která se stala pódiem pro moderátora, hudební skupinu i dekorování vítězů.
Všude se to jen hemžilo stánky, lidmi, dětmi, šlapadly a elektrovozítky. Za nádražní budovou bylo speciální stanoviště elektromotorek Kuberg od dětských po dospělácké.
Občerstvení bylo široké od veganů po masožravce, pivovar Hasič dovezl svoji dvanáctku, hned 3 stánky soutěžily o nejlepší guláš. Hovězí či srnčí. Káva byla připravována odborně a zákusky či koláčky jedna báseň.
Spousta atrakcí pro děti i dospělé. Od legračních typu šlapáním nafouknout balonek k prasknutí až po vážné - možnost změřit si svou kondici na speciální analytické váze. O akci si můžete udělat nejlepší představu z fotogalerie.
reklama
Reklama
Co si představujeme dnes pod pojmem láska? Oceňovaná e-kniha Dáma s veverkou.
Stáhnout e-knihu ZDARMA

Komentáře

přidat komentář

Jste na konci alba

Sdílet album

Další alba autora
Podobná alba

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron