Zažít Ostravu jinak 2018 - Poruba, náměstí U Oblouku sobota 15.září 2018 14-19 h.
- cancel the filter.

Delete photos and videos from the album

Select all photos or videos you want to delete and confirm the action.

Title

Zažít Ostravu jinak 2018 - Poruba, náměstí U Oblouku sobota 15.září 2018 14-19 h.

Description

Stejně jako v loňském roce se i letos elektromobilisté rádi zúčastnili původních Sousedských slavností, dnes nazývaných Zažít Ostravu jinak. Radnice uzavřela část města a různé spolky, sdružení, sportovní oddíly, místní prodejci i běžní občané obsadili prostor s prezentací svých aktivit, služeb, výrobků či zážitků.
Jedním z takových míst byl i Oblouk, brána do původně nově postavené hornické Ostravy-Poruby, dnes památkové chráněné ucelené oblasti staveb socialistického realismu.
Členové ASEP a příznivci elektromobility zde charitativně prezentovali elektromobilitu, vozili zájemce ve svých elektrovozech, nabídli městu Čistě tichou budoucnost.
Ve srovnání s loňským rokem byla akce daleko více obsazená a s větším zájmem veřejnosti. Přítomné elektromobily soukromých majitelů z Ostravska - Peugeoty Ion, Citroen C Zero, Stromos, Yogomo, Renault Twizy, Peugeot Partner electric a Smart ED se prakticky nezastavily. Miloučký Renault Twizy působil doslova jako magnet na děti, na svezení v něm stály způsobně dlouhou řadu. Většinu návštěvníků překvapily výkony, zrychlení, pohodlí a tichost elektrovozidel. Předváděcí trasa zahrnovala i kruhový objezd, kde obdivovali jak - díky nízkému těžišti tvořenému bateriemi - elektromobil perfektně sedí v zatáčkách. Děti si rychlé průjezdy oblouků užívaly jako kolotoče a dožadovaly se dalších koleček.
Statickou výjimkou byly ukázky nabíjení z obyčejné zásuvky a jeden z Peugeotů Ion sloužil jako reklamní poutač a pojízdná elektrárna - napájel prezentační displej ve stánku, kde elektromobilisté poskytovali zdarma poradenství a seznamovali návštěvníky se svými zkušenostmi z provozu a života s elektrickými auty. Včetně mnoha letáků a brožurek. Počasí akci přálo a krátký deštík byl spíše májový.

Period

Statistics

  • 12 photos
  • 0 likes

Settings

Public album

Anyone can see the album.

Available only for 18+

Only people who have confirmed their coming of age can see the album with 18+ content.

Hidden album

Only people who know the exact address of the album can see that.

Locked album

Only people who enter the code you set can see the album.

Report album

Photos and videos with comments

Ke Dny dětí přinášíme slevu 25 % na všechny fotoknihy, fotky, plakáty, magnetky, pexesa ale i kalendáře, které vytvoříte na obchod.rajce.net ze svých fotek. V objednávce zadejte slevový kód: Detem..
S kódem: Detem Akce platí do 4. 6. 2023
Získat slevu

Create photo gifts

From albums and photos on Rajče or even from a computer disk; you can easily and quickly create various photo gifts for yourself or your friends.

Advertisement

Other albums by the author

Similar albums

Continue browsing

If you like the album…

You can also share the album

Play slideshow Stop
TIPYou can also save changes by proceeding to the next photo or video and deleting them with the ESC key.
Add tags to your description (e.g. #wedding #travel) so more people will see the photo or video.
Zažít Ostravu jinak 2018 - Poruba, náměstí U Oblouku sobota 15.září 2018 14-19 h.
Comments Add