Zažít Ostravu jinak 2018 - Poruba, náměstí U Oblouku sobota 15.září 2018 14-19 h.
- zrušit filtraci.

Odstranění fotek a videí z alba

Vyberte všechny fotky či videa, které chcete smazat a potvrďte akci.

Název

Zažít Ostravu jinak 2018 - Poruba, náměstí U Oblouku sobota 15.září 2018 14-19 h.

Popis

Stejně jako v loňském roce se i letos elektromobilisté rádi zúčastnili původních Sousedských slavností, dnes nazývaných Zažít Ostravu jinak. Radnice uzavřela část města a různé spolky, sdružení, sportovní oddíly, místní prodejci i běžní občané obsadili prostor s prezentací svých aktivit, služeb, výrobků či zážitků.
Jedním z takových míst byl i Oblouk, brána do původně nově postavené hornické Ostravy-Poruby, dnes památkové chráněné ucelené oblasti staveb socialistického realismu.
Členové ASEP a příznivci elektromobility zde charitativně prezentovali elektromobilitu, vozili zájemce ve svých elektrovozech, nabídli městu Čistě tichou budoucnost.
Ve srovnání s loňským rokem byla akce daleko více obsazená a s větším zájmem veřejnosti. Přítomné elektromobily soukromých majitelů z Ostravska - Peugeoty Ion, Citroen C Zero, Stromos, Yogomo, Renault Twizy, Peugeot Partner electric a Smart ED se prakticky nezastavily. Miloučký Renault Twizy působil doslova jako magnet na děti, na svezení v něm stály způsobně dlouhou řadu. Většinu návštěvníků překvapily výkony, zrychlení, pohodlí a tichost elektrovozidel. Předváděcí trasa zahrnovala i kruhový objezd, kde obdivovali jak - díky nízkému těžišti tvořenému bateriemi - elektromobil perfektně sedí v zatáčkách. Děti si rychlé průjezdy oblouků užívaly jako kolotoče a dožadovaly se dalších koleček.
Statickou výjimkou byly ukázky nabíjení z obyčejné zásuvky a jeden z Peugeotů Ion sloužil jako reklamní poutač a pojízdná elektrárna - napájel prezentační displej ve stánku, kde elektromobilisté poskytovali zdarma poradenství a seznamovali návštěvníky se svými zkušenostmi z provozu a života s elektrickými auty. Včetně mnoha letáků a brožurek. Počasí akci přálo a krátký deštík byl spíše májový.

Období

Statistiky

  • 12 fotek
  • 0 se líbí

Fototechnika

Samsung GT-I8190N

Nastavení

Veřejné album

Vidí všichni lidé.

Přístupné pouze pro 18+

Vidí pouze lidé, kteří potvrdí svou plnoletost pro zobrazení obsahu 18+.

Skryté album

Vidí pouze lidé, kteří znají přesnou adresu alba.

Uzamčené album

Vidí pouze lidé, kteří zadají kód, který nastavíte.

Nahlásit album
Reklama

Pokračujte v prohlížení

Jestli se vám album líbí…

Přihlásit se na Rajče Prohlédnout znovu

Také album můžete sdílet

Spustit prezentaci Zastavit
TIPZměny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotku či video tak objeví více lidí.
Zažít Ostravu jinak 2018 - Poruba, náměstí U Oblouku sobota 15.září 2018 14-19 h.
Komentáře Přidat