Veřejná nabíjecí stanice pro elektrovozidla (elektromobily, eelektroskůtry, eelektrokola atp.) v Plesné, první v Ostravě (od 4/2010)
Content will continue after the ad
Continue below for more content
- cancel the filter.

Delete photos and videos from the album

Select all photos or videos you want to delete and confirm the action.

Title

Veřejná nabíjecí stanice pro elektrovozidla (elektromobily, eelektroskůtry, eelektrokola atp.) v Plesné, první v Ostravě (od 4/2010)

Description

Veřejnou nabíjecí stanici pro elektromobily, elektroskůtry, elektrokola atp., první v celé Ostravě, naleznete v Plesné od dubna 2010 na parkovišti u rodinného domu manželů Burkovičových v lokalitě Žižkov.
Ve slunečných dnech dobíjí Váš elektrohyb slunce - první fotovoltaická elektrárna v Plesné na jižní střeše rodinného domu manželů Burkovičových.
Mapa veřejných nabíjecích stanic v ČR viz https://www.evmapa.cz/
Zásuvka 230V 16A - NONSTOP, vedle domovních dveří rodinného domu u stání pro auta vedle okrasného záhonu (cca 2 metry). V noci osvětlená. Platba dobrovolná 5,- Kč/1 kWh vhoďte do poštovní schránky.
Zásuvka 400V 32A pětikolík - v garáži po domluvě. Nutno mít prodloužení cca 10 metrů. Přístupná obvykle všední dny odpoledne a víkendy přes den. Nutno předem zavolat 603 497 106. Cena 5,- Kč/1 kWh.
Adresa: 26.dubna 269/45, 725 27, Ostrava-Plesná.
Zajímavosti v okolí pro shlédnutí v době dobíjení :
1) v létě odpoledne navštivte hřiště TJ Sokol Plesná s letní restaurací. Jděte od domu podél lesa cestou nahoru,
2) navštivte nedaleké centrum obce Plesná s jedinečnou venkovní sbírkou soch z pravidelných sochařských sympozií v upraveném parku. Jděte od domu cestou dolů kolem lesa a údolím po hlavní silnici podél křížové cesty ke kostelu z 13.století.
3) projděte se do sousedního lesa a vychutnejte si příjemné klima a čistý vzduch.

Period

Statistics

  • 22 photos
  • 0 likes
Report album

Photos and videos with comments

Ke Dny dětí přinášíme slevu 25 % na všechny fotoknihy, fotky, plakáty, magnetky, pexesa ale i kalendáře, které vytvoříte na obchod.rajce.net ze svých fotek. V objednávce zadejte slevový kód: Detem..
S kódem: Detem Akce platí do 4. 6. 2023
Získat slevu

Create photo gifts

From albums and photos on Rajče or even from a computer disk; you can easily and quickly create various photo gifts for yourself or your friends.

Advertisement

Other albums by the author

Similar albums

Continue browsing

If you like the album…

You can also share the album

Play slideshow Stop
TIPYou can also save changes by proceeding to the next photo or video and deleting them with the ESC key.
Add tags to your description (e.g. #wedding #travel) so more people will see the photo or video.
Veřejná nabíjecí stanice pro elektrovozidla (elektromobily, eelektroskůtry, eelektrokola atp.) v Plesné, první v Ostravě (od 4/2010)
Comments Add